.

ADC Avantajı

ADC Avantajı 2018-03-19T00:48:55+03:00

Ana Sayfa / Şirket Genel Bakış

Tescilli Tasarım

ADC ürünleri, en son teknolojiler kullanılarak dünyanın en iyi bileşenlerinden üretilmiştir. Contalı sızdırmaz parçaları, Adsoft  Plus silikon kulak uçları , Boyut Kılavuzu  işaretleme sistemine sahip Adcuff  ve en zorlu kullanım koşullarına dayanan kayda değer ölçüm hareketlerimiz gibi başka hiçbir yerde bulunmayan tescilli özelliklere sahip geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz . Ürünlerimiz günümüzün değişen sağlık hizmetleri piyasasının talepkar ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır ve inovasyon standartlarını belirliyoruz.

Küresel Üretim

Her parçanın en yüksek kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için dünyanın önde gelen ISO 9000 bileşen üreticileri ile iş ortaklığı yapıyoruz. Üreticilerin birçoğu özel bileşenlerini özel olarak üretmektedir. Bu tek kaynaklı, uzun vadeli ilişkiler, bileşen tutarlılığını, lottan sonraki lotu, yıldan yıla garantiler. Bu şekilde, ürününüzün sadece bir satın alma değil, bir yatırım olduğunu biliyorsunuz. Buna ek olarak, küresel tedarik ve yerli üretim karışımımız, en yüksek kaliteyi korurken, ADC ürünlerinin yerli markalara göre oldukça düşük fiyatlandırılmasını sağlar.

Yerli İçerik

Tıbbi cihaz pazarı, spektrumun her iki ucundaki üreticiler ile zengindir. Bazıları çoğu zaman şüpheli kalitede olan ucuz ithalatlara sahiptir. Diğerleri yüksek kaliteli ürünleri daha yüksek fiyatlarla satmaktadır. Her iki dünyanın da en iyisini sunuyoruz. Dünyanın önde gelen taşeron firmalarından ince işçiliği, New York tesisimizde iç denetleme, montaj ve paketleme ile birleştirerek size en kaliteli aletleri sunmak için çalışıyoruz. Sunduğumuz temel tanılama ürünlerinin çoğu, ürünlerimizdeki deneyiminizin mükemmel bir şey olmayacağını garanti etmek için ABD’de küresel kaynaklı bileşenlerden tam olarak toplanmıştır.

Üstün Kalite Kontrol

ADC hem kaynakta hem de New York tesisimizde denetleniyor. Neredeyse her bileşeni, ölçüm mukavemet makineleri, valf ve kaçak sızdırmazlık test cihazları, akustik armatürler ve termometre su banyoları gibi özel yapım test ekipmanlarını kullanarak titiz kalite kontrol kontrollerine tabi tutuyoruz. Bunlar, ürünlerimizde kullanılan parçaların bugün piyasadaki en katı ulusal ve uluslararası standartları karşıladığını veya yenilediğini garanti eder. Bu, tüm organizasyonda verdiğimiz bir taahhüttür, bu nedenle ADC, özellikle tıbbi cihaz üreticileri için yazılmış olan ISO 13485: 2012 sertifikasını ve kaliteye bağlı herhangi bir firma tarafından aranan daha geniş ISO 9001: 2008 sertifikasını almıştır. .

Sosyal sorumluluk

Burada ADC’de, ister yerel ister ulusal, ister uluslararası olsun, başkalarına yardım etme sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Bir şirket olarak, yaşadığımız dünyayı iyileştirmek amacıyla zamanımızı ve kaynaklarımızı ayırıyoruz. Engelli yetişkinlere istihdam sağlamak için AHRC ile olan ortaklığımızdan, Amerikan Kanser Derneği ve Otizm için Els’e mali destek sağlayarak ( neden markalı ürünlerimizin satışı, Amerikan, Proje Umut ve Dünya Kapsamları gibi organizasyonlara tıbbi tedarik bağışlarına, sosyal sorumluluk programlarımız dünyanın her köşesine ulaşıyor.

Değer Fiyatlandırması

Ürünlerimizi eşsiz bir değer teklifi sunmak için tasarladık. Daha “ünlü” markaların bazılarından% 40 daha düşük fiyatla, ancak sorgulanabilir nitelikteki ithalattan sadece biraz daha yüksek olan ADC, satın alma deneyimini hiçbir zaman ikinciye sunmuyor.

Size Sözümüz

Burada ADC’de, her gün sizin için çalışacağımıza söz veriyoruz.

Her gün en uygun, en zengin özelliklere sahip profesyonel teşhis ürünlerini gerçekten rekabetçi fiyatlarla tasarlayıp satmaya söz veriyoruz.

Her tüketiciye, her gün bir doktor, bir sağlık kuruluşu, bir EMT, bir hemşire veya bir tıp öğrencisi olduğunuza söz veriyorum.

Her gün satıcı ortaklarımız, satış temsilcilerimiz, bayilerimiz ve iş ortaklarımızla rakipsiz bir ilişki kurmaya söz veriyoruz.

Satın aldığınız hayat boyunca yüksek kalite ve hizmet standartlarımızı korumaya devam edeceğimize söz veriyoruz.

Bu ADC Avantajı.