.

ADC Üretimi Hakkında

ADC İmalatı 2018-04-18T12:59:35+03:00

Ana Sayfa / ADC / ADC Üretimi Hakkında

Kalite, Gerçek Bir Taahhütle Başlar

Birçok şirket önceden üretilmiş tıbbi ürünleri ithal etmekteyken, biz daha farklı bir yaklaşım ile hareket ediyoruz. Üretim sürecimiz, bitmiş cihazlarımızda kullandığımız bileşenlerin kalitesine odaklanmak için sıfırdan tasarlanmıştır. Büyük ve küçük her bileşen, üst düzey bir kalite (IQC) denetim sürecinden geçmektedir. Ürettiğimiz tıbbi cihazlar için özel olarak tasarlanmış, istatistiksel olarak geçerli örnekleme planları ve tescilli test ekipmanlarını kullanarak, nihai ürünlerimizde yer alan her bir bileşenin en yüksek kalitede olmasını sağlamaktayız.

Küresel Ortaklıklar İnşa Etmek

En kaliteli bileşenleri sağlamak için dünyanın her yerindeki en iyi ISO 9000 üreticilerinin bazılarıyla uzun vadeli sözleşmeler geliştiriyoruz. Bizim satıcı ortaklarımızın çoğu bize özeldir ve yıllardır olmuştur, ürünlerimiz gerçekten eşsizdir. Montaj için ABD’ye gelen her bir bileşenin en yüksek standartları karşıladığını garanti etmek için tedarikçi ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Dünyadaki En İyi Parçaları Kullanarak Monte Edildi

Herhangi bir kuruluş, ABD’de satışa hazır ürünler ithal edebilir. ADC’de, bu tür ithalatların yeterince iyi olduğu fikrini reddediyoruz! Sadece New York tesisimizde montaj, paketleme ve paketleme tasarlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak temel bir tıbbi cihaz sağlayabileceğimizden emin olabiliriz. Bu nedenle, ADC logosunu görüntüleyen her bir ürün, en azından, talepkar standartlarımızı karşıladığından emin olmak için kapsamlı süreç içi kalite kontrollerinden geçmektedir. Sunduğumuz temel tanılama ürünlerinin çoğu, ürünlerimizdeki deneyiminizin mükemmel bir şey olmayacağını garanti etmek için ABD’de küresel kaynaklı bileşenlerden tam olarak toplanmıştır.

Ayrıca, tüm bileşen taşeronlarımız, sürekli olarak güvenilir, yüksek kaliteli parçalar üretmelerini sağlamak için özenle seçilmekte ve düzenli olarak denetlenmektedir. ADC’nin Asya’daki kalite ofisleri, tedarik zincirimizin bitmiş cihazlarımızda kullanılmak üzere sadece en iyi bileşenleri içerdiğinden emin olmak için düzenli olarak yerinde denetimler gerçekleştirir.

Farkı Yaşayın

Sadece sözümüzü almayın, üretim süreçlerimizin ürettiğimiz her cihazı gerçek bir işçilik modeline nasıl dönüştürdüğüne bakın. Sonunda, deneyiminizin mükemmel bir şey olmayacağından eminiz.

Adflow  üretim süreci: Vanalarımız, sıkı sızıntı testi standartlarına uygunluğu sağlamak için hassas bir şekilde işlenmiştir.

Diagnostix  göstergesinin montajı: Hassas hareketler, Çin’in Shu Zhou’daki Nissei üretim tesisinde elle monte edilir. Cep Anekroidlerimizin üretiminde, hepsi Nissei tarafından yapılan münhasır sözleşmede yapılan 50’den fazla adım vardır.

Bir Adscope  göğüs parçasının oluşturulması : Bileşenler kalıptan dökülür ve daha sonra 20 mikronluk toleransları karşılamak için üretilmiş CNC (bilgisayar sayısal kontrol) makineleri kullanılarak hassas bir şekilde işlenir.