.

ADC Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk 2018-03-19T00:55:09+03:00

Ana Sayfa / ADC Hakkında / Sosyal Sorumluluk

Burada ADC’de, ister yerel ister ulusal, ister uluslararası olsun, başkalarına yardım etme sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Bir şirket olarak, yaşadığımız dünyayı iyileştirmek amacıyla zaman ve kaynaklarımızı harcayacağız. Engelli yetişkinlere istihdam sağlamak için AHRC ile olan ortaklığımızdan, maddi desteği doğrudan markalı ürünlerimiz aracılığıyla Amerikan’a Kanser Derneği ve Els için Otizm, AmeriCares ve Project Hope gibi organizasyonlara tıbbi tedarik bağışları için sosyal sorumluluk programlarımız dünyanın her köşesine ulaşıyor.

AHRC of Suffolk County

AHRC Hakkında

AHRC Suffolk, her yaştan ve ailelerinden gelen gelişimsel engelli 2.500’den fazla kişiye fırsatlar sunmaktadır. Okulları, yetişkin programları, topluluk konutları ve şirket içi ve iş dışı istihdam olanakları, deneyimli, özenli bir personel tarafından sunulan kapsamlı bir program ve hizmet yelpazesi sunar. AHRC’nin çalışmasının amacı, bireyleri mümkün olduğunca zengin, emici ve ödüllendirici günlük yaşamları sunmaktır.

ADC ve AHRC Ortaklığı

Engelli yetişkinleri eğitmek ve bu tür engelli bireyler için ayrılan birçok fırsattan birinde çalışmak için AHRC ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Hauppauge, New York’taki toplam üretim kadrosunun en az% 25’ini, kalite kontrol, üretim, depo ve nakliye dahil olmak üzere çeşitli departmanlarda AHRC’ye yerleştirilmiş çalışanlar için tesisimizde tutuyoruz. Bu, ABD’de iş sahibi olmamıza ve yerel yetişkinlerin sürdürülebilir istihdam sağlamasına yardımcı olur.

Her yıl, ADC, AHRC’nin çalışmalarına devam etmesine yardımcı olmak için fonlarını toplamak için Golf Klasik ve Mum Işığı Topu da dahil olmak üzere tüm AHRC’nin fon yaratma çabalarına katılmaktadır. Birkaç yıldır AHRC için bir bağışçı olduk ve CEO’muz Marc Blitstein, yönetim kurulunda görev yapıyor ve Vakıflarının kurucu başkanıydı. Yıllar içinde AHRC için 250.000 dolardan fazla büyüttük.

Yakın zamanda, zihinsel engelli istihdamına yirmi beş yılını kutladık. Programın burada başlattığı hakkında daha fazla bilgi edinin . AHRC Suffok hakkında daha fazla bilgi için www.ahrcsuffolk.org adresindeki web sitesini ziyaret edin .

 

 

Amerikan Kanser Topluluğu

Amerikan Kanser Derneği Hakkında

Amerikan Kanser Derneği (ACS) 100 yıldan uzun bir süredir hayat kurtarmak ve daha az kanserli bir dünya yaratmak için acımasızca çalışmıştır. Dünya çapında milyonlarca destekçimizle birlikte, insanların iyi kalmasına ve iyileşmesine yardımcı olur, tedavileri bulur ve kansere karşı savaşırlar.

ADC ve ACS Ortaklığı

ADC, Amerikan Kanser toplumunu yıllar boyunca farklı şekillerde desteklemiştir. Sarf malzemeleri bağışladık, bağışlar bağışladık ve 2008’de Amerikan Kanser Derneği’nden yararlanan sınırlı sayıda pembe bir stetoskop önerdik. Bu da kanser hastaları ve aileleri için kanser araştırmaları ve sosyal yardım programlarının desteklenmesine yardımcı olan 10,000 dolarlık bağışta bulundu. Orijinal neden pazarlama projemizden bu yana, birçok ürün hattında tam bir meme kanseri farkındalığı temalı ürün yelpazesi geliştirdik. Bugün, bu ürünlerden satış fiyatının% 10’unu meme kanseri ile mücadelelerini desteklemek için ACS’ye bağışlıyoruz.

Tüm meme kanseri farkındalık temalı ürünlerimizi buradan görün . Amerikan Kanser Derneği hakkında daha fazla bilgi için www.cancer.org adresini ziyaret edin .

 
 

Els for Autism

 Otizm için Els hakkında

Otizm için Els, Ernie ve Liezl Els tarafından 2009 yılında otizm konusuna odaklanmak üzere kuruldu. Vakıf, otizm spektrum bozukluğu olan insanların isteklerini daha iyi anlama ve pozitif, üretken ve ödüllendirici hayatlar kazanma potansiyellerini yerine getirmelerine yardımcı olmayı taahhüt eder.

Otizm Ortaklığı için ADC ve Els

2014 yılında, ADC, dünya çapında tanınan otizm – puzzle parçaları sembolüne sahip profesyonel bir sınıf aneroid tansiyon aleti geliştirdi. Bugün, bu ürünlerden satış fiyatının% 10’unu Austim için Els’e yüzlerce çocuk için terapi ve eğitim sağlayan Els Center for Excellence’a bağışlıyoruz. Tüm otizm farkındalık temalı ürünlerimizi  buradan görün . Austism için Els hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.elsforautism.com adresini ziyaret edin .
 
 
 

AmeriCares

AmeriCares, acil tıbbi ihtiyaçlara anında müdahale eden ve uzun vadeli insani yardım programlarını destekleyerek, ırk, inanç veya siyasi iknadan bağımsız olarak dünyadaki tüm insanlar için kar amacı gütmeyen bir afet yardımı ve insani yardım örgütüdür. ADC, termometreler, tansiyon ölçüm cihazları ve stetoskoplar da dahil olmak üzere çekirdek tanı araçlarının sürekli bağışlarıyla çalışmalarını desteklemekten gurur duymaktadır. AmeriCares hakkında daha fazla bilgi için www.americares.org adresini ziyaret edin .

 

Project Hope

1958’den bu yana, Proje HOPE, felakete cevap vermek, hastalıkları önlemek, sağlığı teşvik etmek ve dünya çapında hayat kurtarmak için gerekli ilaçları ve malzemeleri, sağlık uzmanlığını ve tıbbi eğitimi vermektedir. ADC, çekirdek teşhis araçlarının devam eden bağışlarıyla çalışmalarını desteklemekten gurur duymaktadır. Proje HOPE hakkında daha fazla bilgi için www.projecthope.org adresini ziyaret edin .

 

Toys for Tots

ABD Deniz Kuvvetleri Rezervleri Oyuncakları Programı, her yıl Ekim, Kasım ve Aralık aylarında yeni, paketlenmemiş oyuncaklar toplar ve bu oyuncakları kampanyanın yürütüldüğü topluluktaki daha az şanslı çocuklara Noel hediyesi olarak dağıtır. Toys for Tots’un ana hedefi, bu oyuncaklarla, sorumlu, üretken ve yurtsever vatandaşlar olmalarına yardımcı olacak gençleri daha az şanslı bir ümit mesajı vermektir. Her kış, ADC bu çabaya bağış yapmak için bir oyuncak koleksiyonu işletiyor. Toys for Tots hakkında daha fazla bilgi için www.toysfortots.org adresini ziyaret edin .

 

 

Harry Chapin Food Bank, Long Island Cares, Inc.

Long Island Cares, nerede ve ne zaman ihtiyaç duyulduğuna dair acil durum yiyecekleri sağlar, ailelerin kendi kendine yetebilmelerine yardımcı olacak programları destekler ve Long Island’daki açlığın nedenleri ve sonuçları hakkında halkı eğitir. Her yaz ADC, Long Island Cares, Inc. için teneke kutu ve sarsılmaz malzeme toplar . Daha fazla bilgi için www.licares.org adresini ziyaret edin .