ADC Manşetinin Anatomisi Hakkında 2018-04-10T22:59:47+03:00

Ana Sayfa / Öğrenim Merkezi / Tansiyon Aletleri / ADC Manşetinin Anatomisi Hakkında

Manşet tipik olarak naylondan yapılır ve mesaneyi uzuv etrafına sabitlemek için tasarlanmıştır. ADCUFFS, hasta dostu 210 denyelik naylondan üretilir ve kolay temizlik için naylon iplikle dikilir. ADCUFFS, 9 ila 66 cm arasında değişen 6 farklı boyda ve boyutlandırma, departman kodlaması veya kişisel tercih için 12 renge kadar mevcuttur. ADCUFF’lar AAMI ve ANSI ve AHA tavsiyelerine uygun olarak boyutlandırılmıştır.

Rahatlık için bir cep aneroidinin manşete klipslenmesini sağlayan dikili bir kayış. Bazı manşet markaları, cep tarzı aneroid ile daha zor hale getirilen bir askı sekmesi içermez.

Manşonu sabitleyen erkek ve dişi bileşenlerden oluşur. ADC’nin yapıştırıcısı, gereksinimlerimize göre özel olarak üretilmiştir ve endüstri standardı olarak 3 kat 30.000 döngü sağlayacaktır.

Arter işareti mesanenin uzunlamasına orta noktasını gösterir. Brakiyal arterin üzerine yerleştirildiğinde, manşon ve mesane, tam kompresyon ve arter tıkanıklığı sağlayarak atardamarın çevresini tamamen saracaktır. ADCUFF’lar, konumlandırmayı kolaylaştırmak için hem iç hem de dış yüzeylerde düzgün şekilde yerleştirilmiş bir işaret içerir.

Operatörü, manşetin hasta için doğru boyutta olduğunu bildiren bir dizi işaret. İşaretler, manşetler üzerinde belirtilen uzuv aralığı ile örtüşür.

Boyut Kılavuz Sistemi, sadece ADCUFF’de bulunan eksiksiz bir markalama sistemidir. Doğru manşet seçimini kolaylaştırmak için dizin ve aralık işaretlerini, boyut simgelerini, boyut kutusunu, daha büyük / küçük manşet kılavuzlarını ve renk kodlamasını içerir.